آموزش تری دی مکس در معماری ، آموزش ۳D max در معماری

آموزش تری دی مکس در معماری

تری دی مکس در حوزه ساختمان سازی
تری دی مکس و معماری
تری دی مکس در معماری

تری دی مکس در معماری چه کاربرد هایی دارد؟

فناوری طراحی و مدل سازی به کمک کامپیوتر که به آن CAD گفته می شود با سرعت بسیار باور نکردنی در حال توسعه و گسترش است .
این ابزار ها این روز ها به عنوان یکی از اصلی ترین ابزار های موجود برای معماران هستند.

فناوری های CAD به دانشجویان و معماران امروز ابزار های بیش تری برای تجسم و مدل سازی مبتنی بر واقعیت می دهد و آن ها می توانند سازه هایی بسیار زیبا تر و اصولی تر را طراحی کنند .

چرا که این ابزار ها نه تنها برای گسترش دید زیبایی شناختی آن ها کاربرد دارد بلکه به معماران برای داشتن یک دید علمی تر به بنای تحت طراحی شان نیز کمک می کند. نرم افزار های بسیار زیادی در این حوزه در قالب ابزار های CAD در دسترس معماران هستند . در این میان برخی به تنهایی همه کار ها را پیش می برد و برخی نیز در تعامل با دیگر نرم افزار ها و پلاگین ها عملکردش کامل می شود.
اتوکد، فتوشاپ،اسکچاپ و … از عمده نرم افزار های پر کاربرد در حوزه طراحی داخلی و معماری هستند.

 اما یک نرم افزار پر کاربرد وجود دارد که بخش های مختلف پروژه های معماری را به خوبی پوشش می دهد؛ نرم افزار تری دی مکس در معماری یکی از بهترین ابزار های موجود است.
تری دی مکس را می توان به عنوان یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های CAD در حوزه معماری دانست. با ما همراه باشید تا بیش تر در خصوص کاربرد این برنامه و قابلیت های آن بدانیم. البته به صورت اختصاصی تر کارایی های تری دی مکس در معماری را نیز بررسی خواهیم کرد.

نرم افزار تری دی مکس در حوزه طراحی داخلی

مروری کوتاه بر نرم افزار تری دی مکس

پیش از بررسی تری دی مکس در معماری بهتر است کمی با مشخصات کلی این نرم افزار آشنا شویم. نرم افزار تری دی مکس با سابقه ای نزدیک به سی سال، یک برنامه گرافیکی کامپیوتری است که برای طراحی و مدل سازی سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد.
این برنامه در بخش های مختلفی از جمله صنعت ماشین سازی و طراحی ماشین آلات صنعتی، مهندسی، طراحی داخلی، رشته های مختلف هنری و گرافیکی، ساخت بازی های ویدئویی و انیمیشن سازی کاربرد دارد. شاخه معماری نیز یکی از صنایع اصلی بهره مند از این نرم افزار است.
تری دی مکس در ابتدا با نام 3d Studio شناخته می شد.

به تدریج با افزوده شدن قابلیت های جدید تر و ابزار های به روز به نرم افزار نام آن به تری دی مکس تغییر یافت. این نرم افزار رندر می تواند عمیقا به طرح های ترسیم شده روح ببخشد و با ابزار های مختلفی که دارد به همراه بافت های واقع گرایانه خود بهترین مدل را ارائه دهد.
اساس کار کلی این نرم افزار به این صورت است که طرح اولیه در آن ترسیم شده و سپس با تبدیل شدن به مدل قابل ویرایش، تمامی جزئیات از جمله متریال، رنگ، الگو ها، اشکال و … به آن اضافه می شود. در ادامه با افزوده شدن نور و بافت، طرح دو بعدی ترسیم می شود. این طرح در نهایت در قالب یک مدل سه بعدی در آمده و با رندرگیری از طرح، ترسیمی کامل از واقعیت نهایی طرح به بیننده ارائه خواهد شد.

فناوری طراحی و مدل سازی در نرم افزار تری دی مکس

نرم افزار تری دی مکس در حوزه طراحی داخلی و معماری

کاربرد تری دی مکس در معماری

تری دی مکس یک نرم افزار مدل سازی سه بعدی در معماری است که معماران از آن برای طراحی و مدل سازی بخش های مختلف پروژه شان استفاده می کنند. در کل این نرم افزار می تواند از پایه و از مراحل اولیه اجرای پروژه تا مراحل پایانی و تکمیلی کار مورد استفاده قرار بگیرد.

معماران با این نرم افزار طرح های بسیار دقیق دو بعدی و سه بعدی ایجاد خواهند کرد. تری دی مکس در معماری به معماران کمک می کند تا به طرز موفقیت آمیزی مدل های قانع کننده و مبتنی بر واقعیت خود را ارائه دهند تا شانس موفقیت پروژه را افزایش داده و بتوانند نتایج نهایی پروژه های شان را نیز پیش از اجرا و اتمام تجسم کنند.

تری دی مکس و معماری
بررسی نرم افزار تری دی مکس در معماری

چرا تری دی مکس در معماری بهتر از سایر نرم افزار ها عمل می کند؟

همان طور که گفته شد نرم افزار های بسیار کاربردی دیگری نیز در حوزه معماری و طراحی مورد استفاده قرار می گیرند.
از همه مهم تر در کنار این نرم افزار ها، ابزار های دیگری که به عنوان نرم افزار جانبی یا پلاگین شناخته می شوند نیز کاربرد دارند.
از مهم ترین آن ها می توان به نرم افزار اتوکد و رویت اشاره کرد. این نرم افزار ها برای تهیه طرح های دو بعدی و سه بعدی در معماری کاربرد دارند و عملکردشان نیز بسیار دقیق است. اما تری دی مکس در معماری عملکردی به مراتب عالی تر دارد.

تهیه مدل های سه بعدی

این نرم افزار به تهیه مدل های سه بعدی بیش از حد واقعی کمک می کند. در واقع طرح های ترسیمی در تری دی مکس به مراتب به واقعیت نزدیک تر است و این طرح ها به نسبت طرح های ترسیمی در رویت و اتوکد بسیار به مدل زنده نزدیک تر است.
خبر خوب آن که حتی می توان طرح های معماری ترسیمی در اتوکد و رویت را در تری دی مکس وارد کرد و با اعمال تغییرات و ویرایش های لازم، مدل سه بعدی را ارائه داد. این روند، سلسله مراتب کار را برای معماران و حتی برای سایر متخصصان حاضر در یک پروژه ساخت و ساز راحت تر خواهد کرد.

کاربرد تری دی مکس در معماری چه مزیت هایی دارد؟

نرم افزار های سه بعدی ساز همگی مزیت های زیادی دارند. تری دی مکس نیز همین طور است و مزیت های عمده آن در حوزه معماری موجب شده تا به یک برنامه کامپیوتری محبوب بین معماران مبتدی و حرفه ای تبدیل شود. مهم ترین مزیت های کاربرد نرم افزار تری دی مکس در معماری شامل موارد زیر می شود:

1
2
3
4
5
6
7
8
مزیت کاربرد نرم افزار تری دی مکس در معماری
1

• افزایش سرعت کار در تمامی مراحل اجرای پروژه

2

• تعامل بهتر، سریع تر و کارامد تر با سایر افراد حاضر در پروژه نظیر طراحان داخلی، مهندسان برق، مهندسان بخش تاسیسات و …

3

• افزایش رضایت مشتری و موفقیت در کسب رضایت آن ها بعد از تکمیل پروژه

4

• تفسیر و تحلیل دقیق تر از طرح ارائه شده به کمک ابزار های موجود در برنامه

5

• ارائه مدل و رندر مبتنی بر واقعیت در زمان واقعی

6

• امکان اصلاح و بازنگری در طرح در زمان واقعی، پیش از اجرای کار

7

• صرفه جویی در زمان، هزینه و متریال مصرفی در پروژه

8

• کاهش زمان سلسله مراتب کاری و ..

در نهایت آخرین و مهم ترین مزیت استفاده از نرم افزاری تری دی مکس در معماری این است که معماران را تبدیل به یک فرد بسیار حرفه ای و متخصص در این حوزه می کند و به نوعی افزایش دهنده شانس موفقیت آن ها در حوزه کاری شان است. معماران با تکیه به مهارت های این برنامه پله های ترقی را بسیار سریع تر طی خواهند کرد و می توانند حتی در مراحل اولیه کار شان پروژه های بزرگ تری بگیرند و با شرکت های شناخته شده تری همکاری کنند.

ابزار های نرم افزار تری دی مکس
ابزار های مهم نرم افزار تری دی مکس برای پروژه های معماری

ابزار های مهم تری دی مکس برای پروژه های معماری

نرم افزار تری دی مکس ابزار هایی دارد که به یک معمار برای ترسیم هر آن چه که در ذهن دارد کمک می کند. برخی از این ابزار ها که ابزار های معمول ترسیم و مدل سازی اند و برخی کار را حرفه ای تر می کنند. نقطه عطف کاربرد تری دی مکس در معماری نیز همین ابزار های تخصصی در نرم افزار است.
ابزار هایی برای افزودن بافت، سایه زنی، ابزار های افزایش نور و ایجاد شکست نور، ابزار های انیمیشن سازی برای معماری و ابزار های رندرینگ.

ابزار های انیمیشن سازی سه بعدی در معماری از نور و سایه استفاده می کند تا به این ترتیب یک رندر زنده را ارائه دهد.

نحوه استفاده از نرم افزار تری دی مکس در پروژه های معماری

از این نرم افزار برای طراحی بخش های مختلف کار استفاده می شود. این موارد از بیرون سازه شروع می شود و به بخش های داخلی و بسیار جزئی بنا می رسد.
از طرفی استفاده از این نرم افزار در یک پروژه معماری می تواند از ابتدایی ترین مراحل شروع کار باشد تا مراحل انتهایی کار.
انواع پروژه های ساخت و ساز می تواند به کمک تری دی مکس انجام شود. از ساختمان های کوچک گرفته تا آپارتمان ها، برج ها، سازه های اداری، تجاری، بنا های هنری، طراحی ویلا، محوطه و … همگی می تواند با کاربرد نرم افزار تری دی مکس در معماری انجام شود. بخشی از مهم ترین کارایی های تری دی مکس در پروژه های معماری را به صورت مختصر نام می بریم.

رندرگیری از طرح در تری دی مکس
استفاده از نرم افزار تری دی مکس در معماری
نرم افزار تری دی مکس و طراحی نمای بیرونی سازه

تری دی مکس و طراحی نمای بیرونی سازه

استفاده از تری دی مکس برای طراحی و مدل سازی نمای بیرونی سازه که به نوعی به آن استفاده از تری دی مکس در حوزه معماری خارجی نیز گفته می شود. حتی در مواردی به تنهایی از تری دی مکس تنها برای طراحی و رندرگیری نمای بیرونی یک بنا استفاده می شود.استفاده از تری دی مکس برای طراحی فضای باز و محوطه بیرونی سازه که باز هم در زمره معماری خارجی قرار داده می شود؛

طراحی و مدل سازی اولیه و کامل سازه

طراحی و مدل سازی اولیه بنا که شامل طراحی ستون ها، دیوار ها، سقف، کف، ایوان، نور پردازی و پنجره ها و … می شود. حتی اسکلت اولیه سازه نیز به کمک تری دی مکس طراحی و مدل سازی می شود. در خصوص سازه های چند طبقه طراحی و مدل سازی تعداد طبقات، تعداد پله ها و نوع راه پله، نوع قرار گیری سازه و واحد ها، نور گیر بودن بنا و مواردی از این دست همگی به کمک تری دی مکس قابل ترسیم است.

طراحی و معماری داخلی با کاربرد تری دی مکس در معماری

طراحی و معماری داخلی سازه با استفاده تری دی مکس که می توان گفت این حوزه بسیار گسترده است و به موارد بسیار متعددی می توان در این خصوص اشاره کرد. به نوعی بیش ترین کارایی تری دی مکس نیز در این بخش است. تمامی جزئیات داخلی بنا با تری دی مکس ترسیم و تفسیر می شود.

طرح های دو بعدی و سه بعدی در نرم افزار تری دی مکس

آیا معماران باید کار با تری دی مکس را یاد بگیرند؟

تمام مشخصات تری دی مکس را بررسی کردیم و به صورت اختصاصی دیدیم که تری دی مکس در معماری چه جایگاه و کاربرد هایی دارد. تمام این موارد به صورت واضح این سوال را پاسخ می دهد که آیا معماران در حرفه خود به تری دی مکس نیاز دارند یا خیر؟
قطعا پاسخ به این سوال مثبت است. این روز ها نرم افزار ها بخش جدایی ناپذیر کار های حرفه ای هستند و در خصوص معماری نیز تری دی مکس یکی از اصلی ترین نرم افزار ها است.

استفاده از تری دی مکس در معماری

اکثر شرکت های بزرگ ساخت و ساز به داشتن مهارت کار و استفاده از تری دی مکس در معماری اهمیت زیادی می دهند.
در نتیجه هر کسی که در حوزه معماری و طراحی فعالیت دارد بهتر است با استفاده از دوره های آموزشی بسیار حرفه ای پویااندیش که از ابتد تا انتها، مرحله به مرحله تمام اصول استفاده از تری دی مکس را آموزش می دهند، نحوه کار با این نرم افزار در معماری را یاد بگیرند و از آن در دنیای حرفه ای خود استفاده کنند.
پس با کمی همت و تدوین برنامه ای منسجم به سمت یادگیری این نرم افزار پر اهمیت ( 3DMAX  در زمینه معماری قدم بردارید

طرح های معماری ترسیمی در تری دی مکس
طراحی داخلی در نرم افزار تری دی مکس

مرکز آموزش تخصصی تری دی مکس در معماری ، تصویرگران پویا اندیش با توجه به وظیفه ی ذاتی خود برآن شد که راه را جهت یادگیری این نرم افزار قدرتمند برای شما هم میهنان گرامی و دانشجویان محترم به طور شایسته و در خور شان ایرن عزیزمان هموار کند که در این راستا با ارائه نمودن بسته های آموزشی دقیق و جامع این مسیر را برای شما عزیزان به شکل کامل و تخصصی هموار کرده است .
لذا به دلیل دسترسی تمام آحاد مردم در اقصی نقاط کشور به این بسته ی آموزشی و دسترسی همگان به این منبع اطلاعاتی مطمئن و با تراز کیفی بالا حلقه ی حضور پر رنگ و حرفه ای افرادی که در یادگیری این نرم افزار ، تعللی را به خرج داده اند تنگ خواهد شد و باعث از دست دادن فرصت های شغلی و کاری و مالی فراوانی برای آنان خواهد گردید .

آموزش تری دی مکس در معماری

یکی از بخشهایی که تری دی استودیو مکس در آن بیش از پیش مورد استفاده واقع می شود زمینه معماری است.
معماری که از هنرهای قدیمی و هفت گانه به شمار می آید ،
در عصر حاضر با کمک گرفتن از تکنولوژی های روز دچار تحولات بسیاری گردیده ،
از جمله بخش هایی که در این عرصه متحول شده مرحله ی کلیدی و اولیه ی طراحی می باشد .

قالباً یک هنرمند معمار در حال خلق یک طرح معماری است ،
افکار و ایده های خود را در قالب خطوط طرح و دو بعدی بر روی کاغذ پیاده می کند .

این خطوط و طرح های ترسیمی مسلما” برای تمام آحاد مردم به دلیل عدم درک از مفاهیم فنی معمارانه
و نداشتن تخیل و تجسم سه بعدی مناسب قابل فهم نخواهد بود .
در این جا یکی از کاربرد های کلیدی نرم افزار قدرتمند تری دی استودیو مکس خودنمایی می کند .
در واقع برای ایجاد درک عامه مردم از طرح های ترسیمی به دست یک مهندس معمار ، نرم افزارهایی مانند تری دی استودیو مکس با سه بعدی سازی نمودن و خلق احجام دقیقی از بنای طراحی و ترسیم شده ،
آن را برای عوام مردم قابل درک می کند و به این شکل خلاقیت یک هنرمند برای همگان قبل از اجرای ساختمان و طرح مذکور نمایان می گردد .

البته استفاده نمودن از تری دی مکس صرفا” جهت ایجاد درک برای عامه ی مردم نیست
بلکه قالبا” خود طراحان نیز به کمک سه بعدی سازی قبل از اجرای پروژه از کم و کیف و نقاط ضعف و قوت پروژه ی خود آگاه می شوند .
بعضا” حین سه بعدی سازی قسمت هایی از بنای مورد نظر برای آنان پدیدار می گردد که حین طراحی این بخش ها دیده نشده اند .
حتی امروزه علم سه بعدی به قدری در تارو پود معماری تنیده شده
که طراحی و ایده پردازی نیز مستقیما” در داخل نرم افزار 3D MAX صورت می گیرد .

3 دی مکس در معماری

3D MAX در معماری :

به هر حال خواه ناخواه امروزه تری دی استودیو مکس جزو لاینفک زمینه معماری است
و نبود تسلط کامل بر آن ، خلاء کاری و شغلی را در بازار کار این زمینه برای افراد جویای کار و خلاء آموزش را در حوزه ی یادگیری هنر معماری برای دانشجویان این عرصه به دنبال خواهد داشت.
تمام ساختمان ها در داخل این نرم افزار قدرتمند قبل از اجرا و ساخته شدن ، شبیه سازی و در نهایت در قالب یک ویدیو و انیمیشن برای تفهیم کارفرمایان یا خریداران از پروژه ی نهایی ارائه می گردند .

به واقع شاید بتوان گفت یکی از کلیدی ترین کاربردهای تری دی مکس در معماری ،
پرزنت نمودن یا همان ارائه ی پایانی برای درک کارفرمایان یا خریداران از پروژه ی معماری طراحی شده می باشد.
با توجه به کاربرد های مهم و کلیدی تری دی مکس در زمینه ی معماری و توضیحاتی که داده شد
می بینیم که در حال حاضر یادگیری تری دی مکس در معماری دیگر امری اختیاری نیست بلکه اجباری است .

به واقع یادگیری نرم افزار قدرتمند 3D Max در معماری ، نباید جزو برنامه های آموزشی آتی مان باشد بلکه باید آن را در حال حاضر پیگیری کنیم.
یکی از دلایل مهم در تعجیل یادگیری تری دی مکس ، تنظیم و تدوین بعضی قوانین دانشگاهی و فنی مهندسی برای استفاده اجباری از این نرم افزار ( 3DMAX ) در رشته  معماری می باشد .
به عنوان مثال در بعضی از مناطق شهرداری ها جهت اخذ پروانه ی ساخت ساختمانی ، ارائه رندر سه بعدی از طرح بنای مورد نظر الزامی گردیده یا بعضی از دانشگاه های کشور جهت ارائه ی طرح ها و پایان نامه های دانشجویان معماری ، وجود رندر سه یعدی از طرح مذکور را اجباری کرده اند .
یا تقریبا” تمام شرکت های مشاور معماری یا فنی مهندسی برای جذب نیرو ، ملاک اولیه در مصاحبه و استخدام ، تسلط کامل افراد جویای کار به تری دی مکس در معماری است .
پس همانطور که مشاهده می کنید تری دی استودیو مکس در عصر امروز جزء جدایی ناپذیر زمینه های مختلف به خصوص رشته معماری می باشد .

آموزش 3 دی مکس در معماری
آموزش 3 دی مکس در معماری

مرکز آموزش تخصصی تری دی مکس در معماری ، تصویرگران پویا اندیش با توجه به وظیفه ی ذاتی خود برآن شد که راه را جهت یادگیری این نرم افزار قدرتمند برای شما هم میهنان گرامی و دانشجویان محترم به طور شایسته و در خور شان ایرن عزیزمان هموار کند که در این راستا با ارائه نمودن بسته های آموزشی دقیق و جامع این مسیر را برای شما عزیزان به شکل کامل و تخصصی هموار کرده است .
لذا به دلیل دسترسی تمام آحاد مردم در اقصی نقاط کشور به این بسته ی آموزشی و دسترسی همگان به این منبع اطلاعاتی مطمئن و با تراز کیفی بالا حلقه ی حضور پر رنگ و حرفه ای افرادی که در یادگیری این نرم افزار ، تعللی را به خرج داده اند تنگ خواهد شد و باعث از دست دادن فرصت های شغلی و کاری و مالی فراوانی برای آنان خواهد گردید .

یادگیری 3D MAX درمعماری :

پس با کمی همت و تدوین برنامه ای منسجم به سمت یادگیری این نرم افزار پر اهمیت ( 3DMAX  در زمینه معماری قدم بردارید
تا شاهد رشد و شکوفایی این صنعت ، بیش از پیش در کشور عزیزمان باشیم
و نتایج و تصاویر و خروجی های مطلوب و ارزنده ای را مانند تصاوی که مشاهده می کنید
به کمک نرم افزار قدرتمند تری دی مکس از طرح ها و ایده های معمارانه خود استخراج کنید .

یکبار برای همیشه پرونده تری دی مکس در معماری را برای شما می بندیم .

یکبار برای همیشه پرونده تری دی مکس را برای شما می بندیم .

آموزش تری دی مکس بصورت جامع از صفر تا صد – ویژه بازار کار ، جهت اطلاعات بیشتر :

لازم است 1دیدگاه تأیید شود.
10 پاسخ
  • پشتیبانی سایت تری دی مکس
   پشتیبانی سایت تری دی مکس گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله .
   با تری دی مکس طراحی های بسیار زیبایی را می توان برای کابینت انجام داد .
   و رندرهای بسیار با کیفیت گرفت .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

   پاسخ
 1. Ahmad
  Ahmad گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من یه دانشجو معلم(معلم اموزش ابدایی) هستم‌و خیلی مشتاقم که این برنامه تری دی مکس رو مخصوصا برای طراحی ساختمان هستش رو یاد بگیرم که درامد خیلی خیلی خوبی هم داره
  و گفتم که من از اینا هیچ چیزی بلد نیستم‌میخواستم ببینم ایا میتونم یاد بگیرم
  دنبالش برم و کاملش کنم باید از کجا شروع کنم
  و چه مدت طول میکشه تا من یه تری دی مکس ساختمان شوم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی سایت تری دی مکس
   پشتیبانی سایت تری دی مکس گفته:

   سلام . امیدوارم خوب باشید .
   بله کاملا می تونید .
   دوره جامع تری دی مکس ویژه طراحی داخلی می تونه استارت مهمی باشه .
   حدود ۵ ماه .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

   پاسخ
 2. داود بازارباشی
  داود بازارباشی گفته:

  جهت آموزش تخصصی تری‌دی مکس در معماری از کجا باید شروع کنم و چه برنامه‌ای را پیشنهاد می‌کنند؟
  دانشجوی معماری هستم و قصد یادگیری بصورت حرفه‌ای دارم.
  محل اقامتم شهر ارومیه می‌باشد.

  پاسخ
  • 3D Max
   3D Max گفته:

   دوست عزیز سلام .
   اولین قدم ،
   نرم افزار اتوکد برای معماری را باید یاد بگیرید .
   قدم دوم .
   تری دی مکس معماری + وی ری + پست پروداکشن + انواع ورکشاپ های معماری را باید یاد بگیرید .
   برای شما دوست ارومیه ایی آرزوی بهترین ها را داریم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سوالات و پاسخ هایی که در این بخش بیشتر مطرح شده است

از جمله این فعالیت ها یادگیری نرم افزار های مرتبط و فعالیت های هنری است .
فعالیت های جانبی میزان توانمندی های معمار را بالا می برد.

طرح ها و ایده های ذهنی خود را به سرعت به ظهور می رسانند ،
خودشان ادیت می کنند و ممکن است در بسیاری مواقع عملیات دیزاین مجدد را در حین مدلسازی داشته باشند .

بله ، هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می کنیم برای اطلاعات بیشتر داخل سایت تصویرگران پویا اندیش شوید.

تا تکنسین نتواند با بهانه و تعلل بی دلیل پروژه را به تعویق بیاندازد.
معمار هایی که به نرم افزاری مثل تری دی استودیو مکس مسلط هستند ،
در جامع آماری ایران موفقیت های بیشتر به دست آوردند.

Tomb raider بوده که باعث ایجاد محبوبیت نرم افزار تری دی مکس ، نزد متخصصین عرصه بازی های رایانه ای شد .

مدل های ساختمان های ویلایی از موارد کاربرد تری دی مکس در معماری است،
ارائه طرح های ویلا در معماری توسط تری دی استودیو مکس متداول و حرفه ای است.

تمام ساختمان ها در داخل این نرم افزار قدرتمند قبل از اجرا و ساخته شدن ، شبیه سازی و در نهایت در قالب یک ویدیو و انیمیشن برای تفهیم کارفرمایان یا خریداران از پروژه ی نهایی ارائه می گردند .

ثبت نام در دوره های آموزش تری دی مکس - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22> > برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های تری دی مکس کلیک کنید < <
+